AK Sigorta Ev Eşya Sigortası

AK Sigorta Ev Eşya Sigortası

Sitemiz üzerinden başvuru formu doldurarak veya 0507 900 42 80 nolu telefonu arayarak MEHMET BALIK ile görüşebilirsiniz.
Müşteri temsilcilerimizi sizleri ziyaret edip trafik kazası kaza tespit tutanağı ve ameliyat raporlarınızı incelemesinden sonra haklarınızın neler olduğunu sizlere bildirecektir.

Aksigorta Ev – Eşya Sigortası En Kapsamlı Konut Sigortasıdır çünkü: apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlara, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden, kapınıza ambulansa kadar aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev – Eşya Sigortası’nın kapsamındadır.

Aksigorta Ev – Eşya Sigortası’nı almalısınız çünkü: apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi zararlara aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev-Eşya Sigortası’nın kapsamındadır!

Anahtar İkonu Çilingir (Yılda üç defa 450 TL’ye kadar)

Camcı İkonu Camcı (Yılda üç defa 450 TL’ye kadar)

Ambulans ikonu Kapınıza kadar gönderilecek 7/24 ücretsiz ambulans Ev – Eşya Sigortası kapsamındadır.

Satın almış olduğunuz Aksigorta Ev Eşya poliçesi ile birlikte yararlanabileceğiniz Avantajlı diş hizmetleri, Mobilya Mini Onarım, Sert Zemin Onarım Hizmeti, Döşeme ve Halı Onarım Hizmeti ve Leke Çıkarma Hizmetinden oluşan Beşi Bir Yerde Hizmetlerini kullanmak için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz.Üstelik tüm bunlara ayda 19 TL *’ye sahip olabilirsiniz.

Aksigorta Ev – Eşya Sigortası yangın, patlama, duman, deprem, her türlü su baskını, hırsızlık, yer kayması, fırtına, yıldırım, elektrik hasarları, kaza, taşıt çarpması, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör sonucu oluşan hasarları karşılar.

Ev Sahibi de Olsanız, Kiracı da Olsanız Evinizi ve Eşyanızı Sigortalatabilirsiniz.

Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ile eviniz ve eşyanızı birlikte sigortalatabileceğiniz gibi, ayrı ayrı da sigortalatabilirsiniz. Dilerseniz evinizin ve eşyanızın sigorta değerini kendiniz tayin edebilirsiniz

*19 TL örnek fiyat olup, İstanbul Fenerbahçe’de 100.000 TL bina, 25.000 TL eşya ve 2.500 TL cam kırılması teminatlı 100 metrekare bir konut için geçerlidir.

Üstelik Kredi kartına 9 taksit imkânıyla!

No Comments

Bir Cevap Yazın

WhatsApp Mesaj Gönder