Hakkımızda

Sigorta Hukuk Hakkımızda

2009 yılında kurulan Sigorta Hukuk, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe kar amacı gözetmeyerek bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Trafik kazası sakatlanma tazminatı, ölüm tazminatı ve araç hasar değer kaybı olmak üzere üç sektörde faaliyet göstermektedir. Sigorta hukuk ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra sanal ortamda insanların bilgi alabileceği sosyal medya alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Sigorta Hukuk'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Sigorta Hukuk, yine bu bilinç  ile çerçevesinde özellikle sigorta aracılık hizmetleri ve hasar firmalarının insanları nasıl mağdur ettiklerini gün yüzüne çıkartmak için kararla çalışmalarına devam etmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Sigorta Hukuk, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Avukat kanununa muhalefet eden sigorta şirketlerinin önüne geçmek, halka sadece bilgi vermek, dolandırıcı insanların listesini oluşturmak, halkın kandırılmasına engel olmak için sadece onların evraklarını inceleyip hakları olup olmadığının bilgisini paylaşmak için kurulmuş ve bugünlere gelmiştir.

Sizlerde yardımcı olmak için çevrenize bizlerden bahsedebilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönder