Araç Değer Kaybı İşlemleri İçin En Doğru Adres

Sitemiz üzerinden başvuru formu doldurarak veya 0507 900 42 80 nolu telefonu arayarak MEHMET BALIK ile görüşebilirsiniz.
Müşteri temsilcilerimizi sizleri ziyaret edip trafik kazası kaza tespit tutanağı ve ameliyat raporlarınızı incelemesinden sonra haklarınızın neler olduğunu sizlere bildirecektir.

Araç sürücüleri trafikte kaza yaptığı zaman araçlarını ilgili servislerde onarılmasını sağlarlar ve sorunsuz bir şekilde araçlarını kullanmaya devam ederler. Ancak araçta küçük bir hasar bile meydana geldiğinde araç onarıldığı için ikinci el statüsüne girer ve aracın maddi değeri önemli bir ölçüde azalır. Birçok araç sürücüsü araç hasar değer kaybı konusunda bilgi sahibi olmadığı için bu konuyla ilgili bir işlem yapmaz.

Normal şartlarda herhangi bir aracı satarken bile daha önce yapılan kazalar satıcılara sorun çıkarır, ayrıca aracın kazadan dolayı değer kaybının olması da satıcının işinin zorlaştırır. Ancak sigorta şirketleri aracılığıyla kazaya karışan tarafa dava açılarak araçta kazadan dolayı meydana gelen değer kaybı alınabiliyor.

No Comments

Bir Cevap Yazın

WhatsApp Mesaj Gönder